• Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal
Hosein-44

مهمترین اتفاقاتی که در E۳ ۲۰۱۷ روی داد

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

E۳ همه ساله برگزار می شود و گیمرها نیز هر سال با نزدیک شدن به تاریخ این نمایشگاه بزرگ گیم ، ضربان قلبشان بیشتر و بیشتر می شود و امیدوارند که خبری از بازی محبوب در دست ساخت خود را ببینند و بشنوند. نام E۳ ابتدا Electronic Entertainment Expo بود که به علت مخفف شدن به این نام در آمد. امسال نیز اخبار بسیار مهمی در E۳ ۲۰۱۷ رخ داد که در این مقاله قصد داریم تا در گیم فیل به مهمترین آن ها بپردازیم و یا به عبارت دیگری آن هارا با خود مرور کنیم.

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تریلر God of war

شاید بتوان این تریلر را مهمترین اتفاق در E۳ ۲۰۱۷ دانست. مطمئنا شما نیز همانند ما منتظر حضور کریتوس و پسرش در این مراسم بودید. کریتوس که از جنگ با خدایان یونانی خسته شده بود، این بار به جنگ با خدایان اسکاندیناوی رفته. این تریلر با آنکه اطلاعات زیادی را در خود ندارد ولی به ما شرایط کلی بازی و محیط آن را نمایش می دهد. شما می توانید تریلر این عنوان بسیار بسیار مورد انتظار را در گیم فیل تماشا کنید! در ابتدای این تریلر شاهد جنگ های کریتوس به همراه پسرش (البته در این تریلر فقط شاهد جنگ های پدرش بود) بودیم و روند جنگ آن ها با را با خدایان و غول ها و همچنین مارماهی غول پیکر دریا را دیدیم.

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تریلر Uncharted: The Lost Legacy

آخرین اثر ناتی داگ که آن را می توان بهترین اثر ناتی داگ دانست بسیار مورد توجه منتفدان و گیمرها قرار گرفت. ولی ناتی داگ اعلام کرد که uncharted۴ آخرین ماجراجویی ما با شخصیت دوست داشتنی نیتن دریک است ؛ اما قرار است یک بازی از مجموعه ی uncharted به نام Uncharted: The Lost Legacy منتشر شود، ولی این بازی هیچ ربطی به نسخه ی چهارم از این سری ندارد. در این نسخه قرار است ماجراجویی کلویی فرِیزر که در آنچارتد ۲ و ۳ حضور داشت به همراه انسانی شرور به نام راس که شاهد آن در آخرین ماجراجویی نیتن بودیم ، روایت کند. زمان انتشار این بازی ۱ شهریور امسال اعلام شده است و میتوانم آن را تا چند مدت دیگر تجربه کنیم. در تریلری که نمایش داده شد نیز شاهد نبردها ، مخفی کاری ها و کمک ها و حتی درگیری هایی بین راس و کلویی فرِیزر بودیم. این دو به کمک یکدیگر به دنبال گنجی در کشور اسرار آمیر هندوستان می گردند. این نسخه نیز همانند آنچارتد۴ دارای آبشار ها ، صحنه های سینماتیک فوق العاده و گرافیک عالی و البته وجود مخفی کاری است که مطمئنا این بازی را بسیار لذت بخش تر خواهد کرد. شما در ادامه می توانید تریلر این عنوان را نیز مشاهده کنید.

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

 تریلر بازی اسپایدرمن

بی شک این عنوان یکی از نقاط اوج کنفرانس سونی بود. این عنوان با آنکه جز عناوین مورد انتظار نبود ولی با نمایش گیم پلی ای زیبا همه را مجذوب خود کرد. پرواز اسپایدر من با کمک طناب های تارعنکبوتی اش و درگیری با تبهکاران در مرکز سانفرانسیسکو واقعا دیدنی کار شده است و شمارا غرق در لحظه های سینماتیک خود می کند. البته این عنوان ربطی به فیلمی که قرار است در ماه بعد از مرد عنکبوتی در سینماها اکران شود ندارد. همچنین گفتنی است این عنوان فقط برای پلی استیشن بازها عرضه می شود و کاملا انحصاری است.

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تریلر Assassin’s Creed Origins

این عنوان قطعا یکی از مورد انتظار ترین عنوان ها برای گیمرها در سال جاری است. ماکروسافت که ایکس باکس وان ایکس را معرفی کرده بود و برای اینکه می خواست قدرتمندی این کنسول را به رخ رقیبانش بکشد ، گیم پلی ای از Assassin’s Creed Origins را بر روی کنسول خود در E۳ ۲۰۱۷ نمایش داد. در این تریلر شاهد منطقه ای گرم و خشک هستیم که شخصیت اصلی این بازی با اسب در حال عبور است. این شخصیت می تواند با پرندگانی مانند عقاب ارتباط برقرار کند و از او به عنوان چشم سوم خود استفاده کند به این صورت که اورا به آسمان می فرستد و با استفاده از آن دشمنان خود را شناسایی می کند و سپس حمله می کند.

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تریلرHorizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

گوریلا گیمز که با انتشار Horizen zero down گل کاشت و در E۳ ۲۰۱۷نیز حضور یافت و محتوایات اضافه ای بر داستان بازی منتشر کرد. این DLC داستانی

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds نام دارد و قرار است شخصیت اصلی بازی را به دنیایی برفی ببرد. شما می توانید سفر خود را با ایلوی تو دنیای برفی در همین سال ۲۰۱۷ شروع کنید! باتوجه به استقبال بی نظیر پلی استیشن ۴ بازها از این عنوان انحصاری انتظار می رود که این DLC نیز مورد استقبال قرار گیرد. شما می توانید تریلر این عنوان الحاقی را در ادامه مشاهده کنید

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

معرفی عنوان Anthem

بالاخره استدیوی نام آشنای بایوور بازی جدید خود را معرفی کرد و به شایعات پایان داد. این عنوان Anthem نام دارد و شما در آن یک با پوشیدن یک لباس آهنین تبدیل به تایتانی قدرتمند خواهید شد و به جنگ با موجودات دیگر خواهید رفت.در تریلر به نظر می آید که شخصیت عنوان این بازی سوم شخص، فردی مونث است ولی باز باید منتظر اطلاعات بیشتری باشیم. این عنوان را می توان تلفیقی از dead space و mass effect دانست و به شخصه خود به این بازی بسیار بسیار امیدوارم!

در ادامه تریلر این عنوان را می توانید از گیم فیل مشاهده کنید

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

معرفی عنوان Life Is Strange: Before The Storm

یکی از نقات اوج کنفرانس ماکروسافت در E۳ ۲۰۱۷ بی شک عنوان Life Is Strange: Before The Storm بود. عنوان Life is strange تمام ویژگی هایی که یک بازی شاهکار در خود دارد را دارا می باشد. از موسیقی متن گرفته تا لحظات احساسی و تاثیرگذار و شخصیت پردازی فوق العاده از ویژگی های این بازی شاهکار بودند. اکنون نیز عنوان Life Is Strange: Before The Storm بیشتر به عنوان یک پیش درآمد برای ساخت برای ساخت عنوان دئم از این سری بوده است و قرار است در ۳ اپیزود منتشر شود. اولین اپیزود نیز قرار است در ۳۱ اوت برای ۳ پلتفرم اصلی یعنی پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه شود. بی صبرانه منتظر تجربه ی این عنوان در آینده هستم. شما چطور؟

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

معرفی Forza Motorsport ۷ و Need For Speed Payback

و البته Gran Turismo Sport !

شاید تعجب کنید که چرا این سه را در یک عنوان جای دادم ولی این کار به دلیل این است که این سه رقیب حدودا شبیه یکدیگر کار کرده اند و همیشه رقیب همدیگر بوده اند! این سه رقیب امسال نیز بسیار خوب عمل کرده اند و با دست یپر به میدان نبرد در کنفرانس در E۳ ۲۰۱۷ آمده اند تا دیگر رقبای خود را از پای در بیاورند. تا اینجای کار نمایش هر سه رقیب فوق العاده بوده و نمیتوانیم هیچ یک را به یکدیگر برتری دهیم. Need For Speed Payback نیز باتوجه به بازی افتضاحی که در سال ۲۰۱۵ عرضه کرده بود ، انگار آمده است تا اشتباهاتی که در آخرین نسخه مرتکب شده بود را جبران کند و طعم واقعی NFS را به مخاطب خود بچشاند.

می توانید گیم پلی عنوان Need For Speed Payback را در ادامه مشاهده کنید

 

 
می توانید گیم پلی Forza Motorsport ۷ را نیز در ادامه مشاهده کنید.
 
 
تریلر Gran Turismo Sport را نیز در ادامه مشاهده کنید
 
 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تریلر Call of Duty: WWII

دومین عنوانی که در کنفرانس سونی بسیار مورد استقبال قرار گرفت Call of Duty: WWII بود. این عنوان با تریلری که قبلا از آن منتشر شده بود به ما ثابت کرد که با Call of Duty های قبلی تفاوتی اساسی خواهد داشت و سرگرم کننده تر خواهد بود. در تریلری که سونی در کنفرانس خود در E۳ ۲۰۱۷ از این بازی به نمایش گذاشت نیز شاهد صحنه هایی فوق العاده از درگیری سربازان با یکدیگر و محیط بازی بودیم که می توانید در ادامه آن را مشاهده کنید!

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تریلر ۲ The Evil Within

در جریان کنفرانس بتسدا در E۳ ۲۰۱۷ شاهد معرفی عنوانی باکیفیت به نام The Evil Within ۲ بودیم که با تریلر خیره کننده ی خود مارا مجذوب خود کرد! این عنوان برای پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و کامپیوتر در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. همچنین گفتنی است شما در این بازی سوم شخص در نقش پدری دلسوز به نام Sebastion Castellanos قرار خواهید داشت و ماموریت دارید تا دخرتان را از شهری مرموز نجات دهید.

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

 معرفی کنسول ایکس باکس وان ایکس

کنسول ایکس باکس وان ایکس را میتوان قوی ترین کنسول تاریخ بازی های رایانه ای نام برد. می توانید مشخصات این کنسول را به صورت دقیق در ویدیوی زیر تماشا کنید.

 
 
 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

معرفی دو DLC جدید برای Breath of the Wild

نینتندو در جریان نمایشگاه های E۳ ۲۰۱۷ از DLC برای عنوان محبوب و فوق العاده موفق خود یعنی The Legend of Zelda: Breath of the Wild پرده برداشت. DLC اول که قرار است برای این بازی منتشر شود Trials of the Sword نام دارد و تاریخ انتشار آن نیز ۳۰ ژوئن اعلام شده است. DLC دوم نیز  The Champions Ballad نام دارد و قبل از تعطیلات پایان سال عرضه خواهد شد!

در ادامه می توانید تریلر منتشر شده را مشاهده نمایید

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

انتشار تریلری از عنوانBeyond Good and Evil ۲

قطعا یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش رو Beyond Good and Evil ۲ است که توسط یوبی سافت عرضه خواهد شد. این کمپانی همچنین بعد از نمایش تریلر این عنوان گفت که بسیار برروی این عنوان کار کرده اند. همچنین قابلیت بازی آنلاین برای این عنوان تایید شد!

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

معرفی Skull & Bones

اگر دوست دارید مانند بلک فلگ بازهم در دریاها مبارزه کنید ، نگران نباشید! زیرا یوبی سافت دارد برروی بازی ای به نام Skull & Bones کار می کند. این عنوان قرار است توسط یوبی سافت سنگاپور ساخته شود وداستان بازی نیز در سال ۱۷۲۱ جریان دارد.

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

انتشار اطلاعاتی در خصوص Far Cry ۵

این عنوان قبلا هم معرفی شده بود ولی تاکنون علامندان نتوانسته بودند که گیم پلی ای از این عنوان را مشاهده کنند. در E۳ ۲۰۱۷ بالاخره توانستند تریلر و گیم پلی ای از این بازی که در غرب وحشی روایت می شود را مشاهده کنند. این عنوان کاملا اول شخص است و شما این قابلیت را دارید که به دلخواه خود بازی را به تنهایی یا به صورت آنلان و با دوستانتان به پایان برسانید و از این بازی لذت بیشتری ببرید. تاریخ انتشار این عنوان نیز ۲۷ فوریه ۲۰۱۸ عنوان شده است. Far cry برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و همچنین کامپیوتر عرض خواهد شد.

تریلر این عنوان را مشاهده کنید

 

 
در ادامه گیم پلی را نیز مشاهده کنید
 
 
 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

معرفی Mario

Mario & Rabbids Kingdom Battle را میتوان مهمترین اتفاق در کنفرانس یوبی سافت و نینتندو نامید. شخصیت محبوب نینتندو که اکنون به سمبل این کمپانی است ( Mario ) و خرگوش بامزه ی یوبی سافت اکنون در بازی Mario & Rabbids Kingdom Battle با یکدیگر همکاری دارند تا یک  شاهکار واقعا سرگرم کننده بسازند. به شخصه بسیار به این بازی امیدوارم ! یوبی سافت با دعوت شیگرو میاموتو یکی از بهترین کنفرانس های E۳ ۲۰۱۷ را نمایش داد.

شما می توانید گیم پلی ای از این عنوان را در ادامه ببینید.

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

معرفی The Crew ۲

The Crew ۲ نیز یکی از بازی های پرطرفدار در سبک ریسینگ است و قرار است در نسخه ی دوم خود داستان گروهی خلافکار را برایمان روایت کند. این عنوان در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. در گیم پلی منتشر شده شاهد مسابقات با هلیکوپتر ، مسابقات باگی و قایق سواری و البته مسابقات حرفه ماشین سواری هستیم. گیم پلی این عنوان را نیز می توانید در ادامه مشاهده کنید.
 
 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

معرفیDetroit : Become Human

بی صبرانه منتظر بازی بعدی دیوید کیج هستم! دیوید کیج که عناوینی مانند Omikron ، Fahrenheit ، Heavy Rain ، Beyond : Two Souls را در کارنامه دارد از عنوان فوق العاده ی خود پرده برداری کرد . نام بازی جدید او Detroit Become Human است که شاهد تریلر بی نظیر او در E۳ ۲۰۱۷ بودیم. این تریلر بسیار مورد استقبال قرار گرفت و بازتاب خوبی را هم داشت. در ادامه تریلر منتشر شده ی این عنوان را مشاهده کنید.

 

در نهایت

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نمایش چند گیم پلی از Star Wars Battlefront ۲

یکی دیگر از عناوین مورد انتظار امسال قطعا Star Wars Battlefront ۲ است. امسال و در جریان E۳ ۲۰۱۷ سه گیم پلی از این عنوان منتشر شد که نوید یک عنوان خوب را می دهد. در ادامه این گیم پلی هارا مشاهده کنید

 

گیم پلی اول :

گیم پلی دوم :

گیم پلی سوم :

 

جمع بندی

در نهایت می توانیم بگوییم سال گیمی خوبی را در پیش داریم و این E۳ پربود از بازی های فوق العاده ای که برای انتشار و تجربه ی آن لحظه شماری می کنیم! درضمن این اتفاقات دارای ترتیب خاصی نمی باشند. به نظر شما مهمترین اتفاق معرفی شده در E۳ ۲۰۱۷ چه بود؟

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

 

برای دیدن لینک ها ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری