• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Jaguar

نقد بسار جدی از کم کاری انجمن

31 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام.دوستان چرا انجمن اینقدر کم کاره من تقریبا5  روزه  است که اکثر اوقات توی انجمن هستم .صبح ها هم از 4 اینجا بودم اغلب اوقات .هر از گاهی میرم و میام اما انجمن شدیدا سوت و کوره .امیدوارم با انتخاب هر چه سریع تر مدیران اینجا بهتر بشه اما اینجوری انجمنی به اوج نمیره.ما فقط به تعداد بازدید های انجمن نگاه میکنیم .این که مهم نیست یه انجمن باید فعال باشه

امیدوارم به حرفم گوش بدید

ممنون

پسند شده توسط shahin najafi، NortoN، Morteza_King و 2 کاربر دیگر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اره عزیز قبول دارم

ولی خب متاسفانه همونطور که خودتم میدونی انجمن که ادغام شد و دوباره جدا شد کاربرهای زیادی را از دست داد...

الانم باید بیان تو انجمن عضو بشن تا بشه فعالیت کرد!

تعداد وقتی کم باشه مطلب هیچ ارزشی نداره

پسند شده توسط KOMBATENT، /v8v\، Jaguar و 1 کاربر دیگر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Jaguar گفته است :

سلام.دوستان چرا انجمن اینقدر کم کاره من تقریبا5  روزه  است که اکثر اوقات توی انجمن هستم .صبح ها هم از 4 اینجا بودم اغلب اوقات .هر از گاهی میرم و میام اما انجمن شدیدا سوت و کوره .امیدوارم با انتخاب هر چه سریع تر مدیران اینجا بهتر بشه اما اینجوری انجمنی به اوج نمیره.ما فقط به تعداد بازدید های انجمن نگاه میکنیم .این که مهم نیست یه انجمن باید فعال باشه

امیدوارم به حرفم گوش بدید

ممنون

ماها ک دیگه گذشت سنمون_ __ _ و دیگه یواش یواش باید جمع کنیم بریم برا همیشه

ولی خو برا شماها پیشنهاد دارم  دلسوز دوستانتون باشید

اگه  مثلا یکیتون   استادیدتو  فتوشاپ بیاریتشون اینجا بهشون اموزش بدید سوال و جواب راه بندازید

ییکی ک تخصصش سخت افزار تعمیر سخت افزار

کلا هدف اینه  اگه واقعا از ی چیزی خوب سر در میارید و میدونید چن نفر بهتون نیاز دارن   دلسوزانه   بیاریدشون بهشون  یاد بدید کمکشون کنید اونا هم بالا برن

به فکر فقط بالا رفتن خودمون نباشیم  اینطوری  هم  20 نفر دیگه چیزایی عالی یاد میگیرن

هم شما  یه فعالیت خیلی مفید کردی

هم انجمن گیمینگ و کامیپوتر  این سایت نیروی مفید  میده بیرون

هدفتون ک خوب باشه همه با هم بالا میرید:tw_heart:

پسند شده توسط Jaguar، shahin najafi، Paprika و 2 کاربر دیگر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Hamid_Z گفته است :

تلگرام همه چیز را نابود کرد

گروه تلگرام را حذف کنید همه چیز درست میشه

واقعا این همون انجمن قبله که کاربرای همزمانش به 100 نفر میرسیدند .واقعا گریه اوره

پسند شده توسط shahin najafi و Hamid_Z

لینک به ارسال

اینم در نظر بگیر مد ساز های زیادی بودن

الان اکثرا کنار کشیدن

بزار تازه تابستون شروع شده شاید شرایط درست بشه

پسند شده توسط Jaguar و shahin najafi

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Hamid_Z گفته است :

اینم در نظر بگیر مد ساز های زیادی بودن

الان اکثرا کنار کشیدن

بزار تازه تابستون شروع شده شاید شرایط درست بشه

ببخشید من سلام یادم رفت .سلام

امیدوارم انشالله من که از خدا میخوام اینجوری بشه اما الان خیلی وقته تابستون شروع شده

راستی یه مدت نبودم چرا چت باکس حذف شده ؟

پسند شده توسط shahin najafi

لینک به ارسال

ببینین یه جورایی دلیلش مشخصه

قدیما یه یاهو بود که توش کار خاصی نمیشد کرد ملت میومدن انجمن سر میزدن برا اشتراک و این چیزا . . 

ولی الان تل هست کسی هم بیاد انجمن در حد اینه که یه چرخ تو تاپیک ها بزنه و نهایتا یه پست رو لایک کنه

حقیقش ما هم تقریبا تموم تلاشمونو کردیم

یه زمانی یه گروه زدیم که ممبراش به 100 نفر رسید و ازشون فعالیت تو انجمن رو میخواستیم. خودمون تو اون مدت مدام تو انجمن تاپیک میزدیم و به سوالایی بقیه جواب میدادیم

اما وقتی دیدیم نتیجه نمیده تقریبا بیخیال شدیم گفتیم در همین حد انجمن باشه دیگه وقتی نمیتونیم بیش از این بکشونیم بالا راهی نیس

بهرحال خب الان تابستون شده و اعضای انلاین انجمن به نسبت بیشتره. پس اگه واقعا میخواین انجمن یکم رونق بگیره تنها کسایی که میتونن این کارو کنن خود کاربرا هستن

اگه لازم باشه مام تاپیک های قبلی مثل تک عکس و تک متن و اینجور چیزا رو دوباره اوکی میکنیم شاید فرجی شد.

اگه کاربرا رو ما ببینیم که میان انجمن و فعالن قطعا مام بهتر از همیشه به انجمن و اوضاش میرسیم :)

پسند شده توسط ᖘᕮᗪᖇᗩᙢᗪ᙭، Hesam، MaMaL و 2 کاربر دیگر

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، M459 گفته است :

ببینین یه جورایی دلیلش مشخصه

قدیما یه یاهو بود که توش کار خاصی نمیشد کرد ملت میومدن انجمن سر میزدن برا اشتراک و این چیزا . . 

ولی الان تل هست کسی هم بیاد انجمن در حد اینه که یه چرخ تو تاپیک ها بزنه و نهایتا یه پست رو لایک کنه

حقیقش ما هم تقریبا تموم تلاشمونو کردیم

یه زمانی یه گروه زدیم که ممبراش به 100 نفر رسید و ازشون فعالیت تو انجمن رو میخواستیم. خودمون تو اون مدت مدام تو انجمن تاپیک میزدیم و به سوالایی بقیه جواب میدادیم

اما وقتی دیدیم نتیجه نمیده تقریبا بیخیال شدیم گفتیم در همین حد انجمن باشه دیگه وقتی نمیتونیم بیش از این بکشونیم بالا راهی نیس

بهرحال خب الان تابستون شده و اعضای انلاین انجمن به نسبت بیشتره. پس اگه واقعا میخواین انجمن یکم رونق بگیره تنها کسایی که میتونن این کارو کنن خود کاربرا هستن

اگه لازم باشه مام تاپیک های قبلی مثل تک عکس و تک متن و اینجور چیزا رو دوباره اوکی میکنیم شاید فرجی شد.

اگه کاربرا رو ما ببینیم که میان انجمن و فعالن قطعا مام بهتر از همیشه به انجمن و اوضاش میرسیم :)

ممنون از شما شما که عزیزی ، اره اگه تک عکس و بقیه اوکی بشه قطعا فعالیت میره بالا منم هر فعالیت و پستی بتونم میزارم حتما

پسند شده توسط shahin najafi و M459

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری