^ Back to Top
JoJo98 میهن وب هاست
mcu2group G2D_Ads
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 42
Like Tree18لایک

موضوع: در نظرسنجی گوشی موبایل جی اس ام آرنا شرکت کنید

عضو فعال انجمن
    لایک های دریافت شده
    1797
    لایک های داده شده
    1450
    PCXbox 360Android
    نوکیا میدونی از کی گوشی زد؟ از زمانی که ...{نمیدونم ولی طولانی :ا}

اون موقع سامسونگ و اپل تازه وارد شاسکول بیان رو دست نوکیا بزنن تنها شرکت هایی که تاحالا خوب زدن ایسوس و نوکیان
    امضای MAHDIUNITED
    !I LOVE U GOD

YOU TAKE ME HERE.YOU SUPPORT ME ALL THE MOMOENTS

YOU SAVED ME FROM ALL SH.TS. AND U KNOW HOW MUCH I LOVE YOU

SO

ALWAYS HELP ME

NOBODY CAN'T HELP ME ONLY YOU

CAN

HELP ME

عضو فعال انجمن
    لایک های دریافت شده
    1469
    لایک های داده شده
    1534
    PCAndroid
    با کسی هم متحد نمیشم...صفحه نمایش فعلی زد عالیه.بهترین جنس بدنه رو سونی داره چون شیک و مجلسی و لوکس هست..من که S سونی رو به صد تا لومیا نمیدم..ایفون هم بره گم شه ...الجی هم عالی عمل میکنه...سامسونگ هم :| . Just Xperia
    امضای Dr.ZED.
    [فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ][فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]/[فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ][فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]
    SONY + HITLER+AUDI=Dr.zed
    *اطلاعیه!
    جذب مدیر فعال برای انجمن اکسپریا او اس!
    [فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]مهم نیس اکسپریا دارین یا ندارین، فقط کافیه با اصول پایه ای اندروید اشنایی داشته باشین! همین!
    اگه فعالیت خوب بود : 3 عدد ظرفیت ناظمی و 1 عدد ظرفیت مدیرارشدی داریم. n تا هم ظرفیت پاسخگویی داریم.

عضو فعال انجمن
    لایک های دریافت شده
    909
    لایک های داده شده
    2065
    PCAndroid
    نقل قول نوشته اصلی توسط KOROSHKKUNITED نمایش پست ها
    تعصب را شما سامسونگ بازا و اپلی ها دارید که باز هم با این همه دلیل که برای برتری لومی 1520 دادم بازم میاید بخاطر یک قلم میگید همشون کشکن..واقعا چیزی ندارم بگم..اگه متعصبم شما چی ای؟ :))
    پنل لومی 1520 بهترینه اینم مدرک:[فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]
    همه این چیزایی را هم که گفتی لومی یکجا داره:پردازنده اس 800 نوکیا با وینفون 100 تا اپل را میخوره/بدنه پلی کربناتی لومی 1520 هم دوسدار محیط زیسته هم خیلی محکمه و هم خیلی شیک است /اس پن هم یک قلم است زیاد مهم نی..ولی اگه اینقدر برات مهمه باشه..بخاطر یک اس پن باید گفت که لومی 1520 اشغاله :| (خودت خندت نمیگیره؟ )

داداش کوروش عزیز من من کی گفتم به خاطر قلم نوت 3 سر تره!قلم فقط یکی از هزاران ویژگی منحصر به فرد نوت 3 هست که بسته به انتظارات خریدار از گوشی یا فبلت میتونه مورد پسند باشه یا هم نباشه!!!
    داداش اصلا بحث پنل رو وسط نکش صددرصد 5 اس از همه سرتره!!اگه شما بخوای به آپارات تکیه کنی که به به!!!بابا یه منبع معتبری یه مقاله ای مطالعه ای چیزی!!! /..

اینم یادت باشه اسنپدرگون 800 فقط دست نوکیا نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!! /..

یعنی میخوای بگی بدنه 1520 از g flex ال جی بهتره؟؟؟!!!!

اصلا بینهایت طلبی در ذات انسان هست و سیستم عامل ویندوز فون این اجازه رو از کاربراش میگیره و اونارو محدود میکنه به دنیای محــــــــدود خودش!!!!
    خداییش تا حالا از سامی چه ایرادی دیدی؟تا حالا با نوت 3 کار کردی؟اس 4 چطور؟ داداش من ناراحت نشیا صحبت میکنیم
    امضای musavi_1376
    [فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]
    Im not a Hero , Never Was , Never will Be

ناظم انجمن
    لایک های دریافت شده
    4674
    لایک های داده شده
    1716
    PC
    نقل قول نوشته اصلی توسط musavi_1376 نمایش پست ها
    داداش کوروش عزیز من من کی گفتم به خاطر قلم نوت 3 سر تره!قلم فقط یکی از هزاران ویژگی منحصر به فرد نوت 3 هست که بسته به انتظارات خریدار از گوشی یا فبلت میتونه مورد پسند باشه یا هم نباشه!!!
    داداش اصلا بحث پنل رو وسط نکش صددرصد 5 اس از همه سرتره!!اگه شما بخوای به آپارات تکیه کنی که به به!!!بابا یه منبع معتبری یه مقاله ای مطالعه ای چیزی!!! /..

اینم یادت باشه اسنپدرگون 800 فقط دست نوکیا نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!! /..

یعنی میخوای بگی بدنه 1520 از g flex ال جی بهتره؟؟؟!!!!

اصلا بینهایت طلبی در ذات انسان هست و سیستم عامل ویندوز فون این اجازه رو از کاربراش میگیره و اونارو محدود میکنه به دنیای محــــــــدود خودش!!!!
    خداییش تا حالا از سامی چه ایرادی دیدی؟تا حالا با نوت 3 کار کردی؟اس 4 چطور؟ داداش من ناراحت نشیا صحبت میکنیم
    کلا من همه برتری های موجود از دوربین بگیر تا سرعت را اوردم وسط دگ ...حالا برو بگرد دنبال برتری درس حسابی که رو کنی.
    انگار اپارات با عمش با هم نشستن فیلم گرفتن :| خو دلبند من اونو یک سایت معتبر امریکایی گرفته و زومیت هم پخشش کرده میخوای بخوا میخوای نخوا اگر مدرک داری که صفحه نمایش 1520 بده رو کن ولی اگه نداری قبول کن بهتره
    یادت باشه که وینفون با دوال کور چه بلایی سرتون میاره دگ برو فکر کن ببین با اس 800 چیکار میکنه..لومیا با دوال کور سه تا بازی فیفا 2014 و اسفالت 8 و مدرن کمبت را با هم بدون حتی 1 لگ میاره
    برادر من نمیشه که شما از هر گوشی یک برتری رو کنی بندازی به جون 1520 که..اگه میتونی با یک گوشی واحد بیا نه اینکه بدنه را از ال جی بیاری سرعتو از اپل و برنامه را از سامسونگ :|
    در اخر هم ذکر میکنم که من خودم سامسونگ دارم..پس جمله اخرتو پس بگیر :|

---------- پست اضافه شده در ۱۰:۴۷ بعد از ظهر ---------- پست قبلی در ۱۰:۴۶ بعد از ظهر ----------

راستی اینم دلیل برتری صفحه نمایش لومیا 1520 :
    همان طور که ۴ روز قبل برای شما نوشتیم خوانایی و شفافیت تصویر نمایشگر لومیا ۱۵۲۰ در زیر نور خورشید، بی نظیر است. در واقع یکی از پارامترهای مهم هر نمایشگر موبایل، نمایش تصویر خوب در محیط های بیرونی با نور زیاد است.

اکثر شرکت ها با استفاده از تشدید نور پس زمینه و رساندن آن به حدود ۵۵۰ تا ۶۵۰ نیت، سعی در رفع اثر سوء نور خورشید و بالابردن خوانایی نمایشگر دارند. اما نوکیا در اینجا از یک فناوری دیگر بهره برده که با اضافه شدن به نمایشگر IPS LCD به کار رفته در لومیا ۱۵۲۰، نتایج درخشانی رقم می زند. این فناوری Assertive Display نام دارد و اختراع شرکت Apical است.

احتمالا تلفن هوشمند شما هم یک سنسور سنجش نور محیط دارد تا روشنایی نمایشگر را بسته به نور اطراف تنظیم کند. اما کاری که تکنولوژی اسرتیو دیسپلی می کند، دستکاری رنگ و روشنایی تک تک پیکسل ها است، و نه فقط افزایش یا کاهش نور کل نمایشگر.

این فناوری، رنگ و روشنایی هر پیکسل را بر اساس شرایط نور محیط تنظیم می کند، آن هم به طور زنده و آنی، طوری که کاربر هیچ کندی در کارش احساس نمی کند. شرکت Apical توضیحی درباره این فناوری داده که به زبان ساده می شود:

«اسرتیو دیسپلی با الگوریتم های خاص پردازشی، به طور آنی و دائمی، محتوای تصویر را بر اساس شرایط نوری محیط تنظیم می کند. با این روش "کنتراست موثر" نمایشگر همیشه در حدود ۱۰۰۰:۱ باقی می ماند، حتی وقتی که "نرخ کنتراست واقعی" ۱۰:۱ باشد. در نتیجه تصاویر همیشه واضح هستند.»
    حتما می پرسید که این تکنولوژی در چه قالبی ارائه می شود؟ در اصل اسرتیو دیسپلی یک «طرح هسته رایانشی» در قالب یک چیپ مجزا است و هیچ بار اضافه ای را به پردازنده دستگاه و رم منتقل نمی کند.

میزان صحیح برای تصحیح رنگ و روشنایی هر پیکسل بر اساس فناوری موسوم به iridix محاسبه می شود که سال ها است برای شبیه سازی قابلیت انطباق چشم انسان با شرایط متفاوت نور محیطی توسعه یافته و به طور آنی هر پیکسل را تنظیم می کند تا جزئیات تصاویر در سایه ها و روشنایی ها بالا برود و در عین حال رنگ ها و کلیات تصویر واقعی بمانند.

مدیرعامل Apical می گوید: «یاتان نرود که ما روشنایی و قدرت کلی نمایشگر را بالا نبرده ایم، بلکه تنها پیکسل ها را برای تعدیل نرخ کنتراست، دستکاری می کنیم.»

از دیگر مزایای اسرتیو دیسپلی علاوه بر بالا رفتن خوانایی و وضوح تصویر در نور خورشید، می توان به کاهش مصرف انرژی پنل نمایشی تا ۵۰ درصد اشاره کرد. بنابراین می توانید در آینده به داشتن تبلت ها و تلفن هایی با عمر باتری خیلی بهتر، امیدوار باشید.

کلاس تئوری دیگر کافی است. ویدیوی زیر به تنهایی نشانگر برتری چشمگیر نمایشگر لومیا ۱۵۲۰ در مقابل نمایشگر گلکسی نوت ۳ است. یک برد آسان و با فاصله، خودتان مشاهده کنید.
    لینک ویدیو: [فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]
    -------------
    در اخر هم باید بگم که ...دگ ادامه ندی به نفع خودته..این همه دلیل و اینهمه برتری..

---------- پست اضافه شده در ۱۰:۵۳ بعد از ظهر ---------- پست قبلی در ۱۰:۴۷ بعد از ظهر ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط A-zed نمایش پست ها
    با کسی هم متحد نمیشم...صفحه نمایش فعلی زد عالیه.بهترین جنس بدنه رو سونی داره چون شیک و مجلسی و لوکس هست..من که S سونی رو به صد تا لومیا نمیدم..ایفون هم بره گم شه ...الجی هم عالی عمل میکنه...سامسونگ هم :| . Just Xperia
    متحد شی هم فرقی نداره..
    صفحه نمایشش هم تو تست ها معلومه چقدر خوبه :)))))))
    در مورد جنس بدنه هم مگر اینکه خودتون ازش تعریف کنیید..من که بدنه مات و زیبا و رنگارنگ لومی را ترجیح میدم
    ویرایش توسط .KOROSHKKUNITED : سه شنبه ۰۳ دی ۹۲ در ساعت ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
    امضای .KOROSHKKUNITED
    : VISIT MY WEB PAGE
    [فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]/[فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]/[فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]
    [فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]/[فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]/[فقط اعضای انجمن قادر به دیدن لینک ها هستند. ]
    HITLER+ ​EMIN3M+LAMBORGHINI=KOROSHKKUNITED
    Now I know we said things, did things that we didn't mean And we fall back into the same patterns, same routine But your temper's just as bad as mine is You're the same as me When it comes to love you're just as blinded Baby, please come back It wasn't you, baby it was me Maybe our relationship isn't as crazy as it seems

عضو فعال انجمن
    لایک های دریافت شده
    909
    لایک های داده شده
    2065
    PCAndroid
    آخه من کی گفتم صفحه لومیا بده؟؟؟؟ من گفتم و میگم که صفحه 5 اس واقعا سرتره!شرمنده داداش میشه مدل گوشیتو بپرسم؟
    امضای musavi_1376

ناظم انجمن
    لایک های دریافت شده
    4674
    لایک های داده شده
    1716
    PC
    آخه من کی گفتم صفحه لومیا بده؟؟؟؟ من گفتم و میگم که صفحه 5 اس واقعا سرتره!شرمنده داداش میشه مدل گوشیتو بپرسم؟
    من چمپ دارم ولی اگر میخوای بگی چمپ کجا و نوت 3 کجا باید بت بگم که با اکثر پرچمدارا کار کردم و هیکدوم روونی ویندوز فونو ندارن
    توی ویدیو بالا ترش هم اثباط کردم که صفحه نمایشش از 5 اس هم بهتره..در حقیقت بهترین صفحه نمایش موجوده

---------- پست اضافه شده در ۱۱:۱۶ بعد از ظهر ---------- پست قبلی در ۱۱:۱۵ بعد از ظهر ----------

البته به جز ایفون 5 اس که خیلی روونه پدسگ :|

---------- پست اضافه شده در ۱۱:۱۸ بعد از ظهر ---------- پست قبلی در ۱۱:۱۶ بعد از ظهر ----------

راستی موسیو شرطمون سر خرید وینفون را هنوز یادته؟دگ باید صد در صد عملیش کنی چون سامی یک مدل به اسم galexy j زده فکر کنم
    امضای .KOROSHKKUNITED
    Now I know we said things, did things that we didn't mean And we fall back into the same patterns, same routine But your temper's just as bad as mine is You're the same as me When it comes to love you're just as blinded Baby, please come back It wasn't you, baby it was me Maybe our relationship isn't as crazy as it seems

عضو فعال انجمن
    لایک های دریافت شده
    909
    لایک های داده شده
    2065
    PCAndroid
    من چمپ دارم ولی اگر میخوای بگی چمپ کجا و نوت 3 کجا باید بت بگم که با اکثر پرچمدارا کار کردم و هیکدوم روونی ویندوز فونو ندارن
    توی ویدیو بالا ترش هم اثباط کردم که صفحه نمایشش از 5 اس هم بهتره..در حقیقت بهترین صفحه نمایش موجوده

---------- پست اضافه شده در ۱۱:۱۶ بعد از ظهر ---------- پست قبلی در ۱۱:۱۵ بعد از ظهر ----------

البته به جز ایفون 5 اس که خیلی روونه پدسگ :|

---------- پست اضافه شده در ۱۱:۱۸ بعد از ظهر ---------- پست قبلی در ۱۱:۱۶ بعد از ظهر ----------

راستی موسیو شرطمون سر خرید وینفون را هنوز یادته؟دگ باید صد در صد عملیش کنی چون سامی یک مدل به اسم galexy j زده فکر کنم
    داداش من من یه نوت 3 رو روت کردم و یه رام purelook hd روش نصب کردم به جان خودم میگم از ios هم روون تر بود!علت سنگینی سامی لانچر تاچویز هست که به علت امکانات زیادش خیلی سنگین شده!ولی رام های غیر رسمی(کاستوم) کاملا جای این مشکلات رو پر کرده و این است دنیای آزاد آندروید
    دی*ث عجب حافظه ای داری!من سر سری اس شرط بسته بودم
    امضای musavi_1376

ناظم انجمن
    لایک های دریافت شده
    4674
    لایک های داده شده
    1716
    PC
    داداش من من یه نوت 3 رو روت کردم و یه رام purelook hd روش نصب کردم به جان خودم میگم از ios هم روون تر بود!علت سنگینی سامی لانچر تاچویز هست که به علت امکانات زیادش خیلی سنگین شده!ولی رام های غیر رسمی(کاستوم) کاملا جای این مشکلات رو پر کرده و این است دنیای آزاد آندروید
    دی*ث عجب حافظه ای داری!من سر سری اس شرط بسته بودم
    نه دگ :)) دیوق نگو :)) تو گفتی گوشی بعدی سامی!منم اس4 اکتیو نشونت دادم..کلی دلیل برحان اودی که نه حساب نی...ولی این سری باید 800 تومن پول اماده کنی یک لومیا 920 بخری :))
    بعد من راجب رام و تغییر تو گوشی حرفی ندارم..بر طبق سیاست های گوگل هرگونه تغییر اساسی غیر مجازه گاهی اوقاتم گارانتی میپرونه (البته نمیدونم شامل رام میشه یا نه ولی کلا میگم)مثلا گوگل رام سایونوژن را جزو شرایطی که گفتم گذاشته!پس این کار جزو مقایسمون قرار نمیگیره
    اما حقیقت تله اینکه با اون همه تغییر که دادی بازم به سرعت وینفون نمیرسی..شرط میبندم!
    اما اون روز میرسه که لومی هم جیلبریک شه(البته امنیتش خیلی خیلی زیاده ولی اگه بشه)و ماهم صاحب رام بشیم دگ..دگ سرعت شاتل هم جلومون کم میاره..
    باشد که رستگار شوید -_-
    ویرایش توسط .KOROSHKKUNITED : سه شنبه ۰۳ دی ۹۲ در ساعت ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
    امضای .KOROSHKKUNITED

عضو فعال انجمن
    لایک های دریافت شده
    909
    لایک های داده شده
    2065
    PCAndroid
    نه دگ :)) دیوق نگو :)) تو گفتی گوشی بعدی سامی!منم اس4 اکتیو نشونت دادم..کلی دلیل برحان اودی که نه حساب نی...ولی این سری باید 800 تومن پول اماده کنی یک لومیا 920 بخری :))
    بعد من راجب رام و تغییر تو گوشی حرفی ندارم..بر طبق سیاست های گوگل هرگونه تغییر اساسی غیر مجازه گاهی اوقاتم گارانتی میپرونه (البته نمیدونم شامل رام میشه یا نه ولی کلا میگم)مثلا گوگل رام سایونوژن را جزو شرایطی که گفتم گذاشته!پس این کار جزو مقایسمون قرار نمیگیره
    اما حقیقت تله اینکه با اون همه تغییر که دادی بازم به سرعت وینفون نمیرسی..شرط میبندم!
    اما اون روز میرسه که لومی هم جیلبریک شه(البته امنیتش خیلی خیلی زیاده ولی اگه بشه)و ماهم صاحب رام بشیم دگ..دگ سرعت شاتل هم جلومون کم میاره..
    باشد که رستگار شوید :|
    داداش سیانوژن با بیس آندروید خام یا خالص هست ولی پیورلوک با بیس خود سامی هست و حتا رام ئودکس هست و هیچ موشکولی نداره!
    بابا من سیدم حرف من راسته میگم سر سری اس بود

انشالله میرسه اون روزم داداش
    امضای musavi_1376

ناظم انجمن
    لایک های دریافت شده
    4674
    لایک های داده شده
    1716
    PC
    شاید شاید..ولی من خبرو خوندم که به دلیل مشکلاتی که گفتم رام سایونوژن اپلیکیشنش از روی گوگل پلی حذف شده...
    امضای .KOROSHKKUNITED

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع